Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the supernatural world of all the crazy bitches around the globe!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
The Bosses
Гласувайте за нас
BGtop
Latest topics
» Nothing lasts forever...only Darkness is eternal..
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyПон 14 Дек 2015 - 2:21 by TheDarkness

» Търся си другарче за GIF - РП
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyЧет 3 Апр 2014 - 1:28 by D.

» Търся си другарче за РП
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyПон 31 Мар 2014 - 17:29 by Scarlett Reeves

» Some days I feel broke inside but I won't admit. Sometimes I just wanna hide 'cause it's you I miss.
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyПон 31 Мар 2014 - 17:14 by Mary Winchester

» Запази си лик
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyПон 31 Мар 2014 - 16:19 by Mary Winchester

»  ~..by Wonduuh Monah..~
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 21:41 by D.

» Ивет и Денелай / преди няколко дни / в Лоурънс / Гиф-РП.
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 19:23 by D.

» Целувка, прегръдка или шамар?
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 15:51 by Rosalie Moreau

» Кой е следващия потребител?
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 15:50 by Rosalie Moreau

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Пон 11 Окт 2021 - 6:56
Top posters
Mary Winchester
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Jo Harvelle
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
;claudia
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Katherine Night
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Ramaela
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Dean Winchester
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Katherine Pierce
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Sam Winchester
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Sky
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 
Abaddon
One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyOne more drink please /Houston and Katherine/ I_back_catdOne more drink please /Houston and Katherine/ Empty 

 

 One more drink please /Houston and Katherine/

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Katherine Night

Katherine Night


Брой мнения : 105
Join date : 11.03.2014
Job/hobbies : Drinking blood

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyВто 11 Мар 2014 - 23:51

Нов град, ново начало. За повечето хора е така, но за мен не! Аз се местя от град на град с надеждата да намеря мястото си. Ето го поредния град, дори името му не бях запомнела. Но се надявах тук да е мястото ми. Вървях по улиците и разглеждах магазините, ресторантите, хората. Изглеждаше спокойно и приятно градче, пренаселено което също е хубаво.
Стигнах края на улицата и се озовах пред един бар.. Чудесно. Влязох вътре и седнах на бара на един от високите столове. Обърнах се към барманчето което гледаше към мен и казах рязко и остро, беше почти като изсъскване:
- Уиски с три ледчета!
Без да казвам каквото и да е било повече извърнах главата си за да огледам мястото - пълно с клиенти, музиката усилена, сепаретата заети. Известен бар идеалното ловно поле. Взех чашата която беше оставена пред мен и я надигнах отпивайки от питието. Облизах устните си, наслаждавайки се на алкохола. преди да надигна отново чашката до мен седна момиче.. Изглеждаше замислено.
- Лош ден?
Попитах и я погледнах надигайки отново чашката. Този път освен напитката погълнах и едно от ледчетата. Строших го с един от кучешките си зъби и преглътнах парченцата. Докато чаках отговора й се обърнах отново към бармана.
- Момче сипи ми още едно питие и едно на това замислено момиче до мен. Моето да е с повече лед
Върнете се в началото Go down
Houston Chandler

Houston Chandler


Брой мнения : 37
Join date : 09.03.2014
Местожителство : Lawrence

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyЧет 13 Мар 2014 - 19:52

Всичко ми идваше в повече. Библията, да бъдем отново хора и грешката на малоумния старец. Колкото повече търсехме и се борехме за тъпата Библия, толкова повече невинни хора ни се налагаше да убиваме само, защото демони са се вселили в тях. Колкото повече жертви имаше, толкова по - често образът на умиращия старец ме преследваше. Не беше особено приятна гледка и щеше да ме побърка, ако не намерех начин да я прогоня от ума си. Бар ми се стори добра идея.
Блеър беше отишла нанякъде за това просто излезнах. Не беше много етично от моя страна да я зарязвам без да и казвам къде отивам, но едва ли щеше да се притесни много, нямаше да се бавя кой знае колко. Облякох се набързо и излезнах в студената нощ. Тръгнах по улиците на Лорънс и се заоглеждах за някой не толкова пропаднал бар. Не след дълга обиколка попаднах на един прилично изглеждащ бар, поне отвън. Когато влязох миризмата на алкохол моментално ме заля, което колкото и да е учудващо за някой ми подейства успокоително. Отидох на бара и тъкмо щях да си поръчам когато едно момиче поръча за мен, което доста ме учуди.
- Ммм.. благодаря? - измърморих слисано - Аз съм Хюстън - усмихнах се приветливо на момичето и когато барманът ми подаде питието, отпих една доста голяма глътка.
- Доста лош ден бих казала аз.
Върнете се в началото Go down
Katherine Night

Katherine Night


Брой мнения : 105
Join date : 11.03.2014
Job/hobbies : Drinking blood

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyСъб 15 Мар 2014 - 14:35

- Приятно ми е Хюстън аз съм Катрин.
Казах след като отпих от питието си. Погледнах момичето и се усмихнах леко, изглеждаше приятно и добро. За жалост нещастията се случваха само на такива хора. Затова се радвах, че отдавна не съм такава. Изпих питието на екс и поръчах още едно, определено тази нощ щях да се напия. Поне щях да притъпя жаждата.
- Ако искаш сподели. Тайните ти ще отидат в Ада заедно с мен когато пукна някой ден.
Можеше през повечето време да съм безчувствена, но все пак от време на време правех някое добро дело. например малко преди да дойда избавих една стар вълк от мъките му. Беше вкусна вечеря. Но както и да е. По не знайна за мен причина исках да помогна на това момиче.
Погледнах я отново. Тя имаше два варианта. Първия беше да остана и да ми разкаже с надеждата да й олекне малко, а другата беше просто да остави чашата и да си тръгне без да казва какво и да е било. Отпих отново от питието си и отново поех едното ледче в устата си, строшавайки го на малки парченце.
Върнете се в началото Go down
Houston Chandler

Houston Chandler


Брой мнения : 37
Join date : 09.03.2014
Местожителство : Lawrence

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyНед 16 Мар 2014 - 17:55

- Може и да не отидеш в Ада, Катрин. - засмях се и отпих поредната глътка.
Течността приятно пареше гърлото ми и стопляше цялото ме тяло. Беше хубаво да се преструваш на човек дори за момент. Много от чудовищата като мен претендираха, че няма смисъл да се опитваш да промениш това, което си и че трябва да се радваш и да се приемеш. Аз не можех. Никога нямаше да го приема. Не беше моя вината и не го заслужавах.
- Моите проблеми са прекалено оплетени. Теб какво те мъчи или реши просто да разпуснеш малко? - усмихнах се ведро на момиче срещу мен.
Нямах нищо против момичето, но нямаше да си разказвам историята на всеки срещнат в бара. Не знаех коя е, какво е и какво би ми направила. Не беше демон, но можеше да е ловец, можеше да е милион други неща. Не изключвах и възможността да е просто човек, но не ми се вярваше. Загледах се в чашата, която въртях в бавни и лениви кръгове, а течността в нея се разплискваше по стените, както морето в скалите. Това връщаше прекрасни, но болезнине спомени от миналото ни с Блеър. Що за животно си, че да позволиш децата на собственото ти дете да бъдат разкъсани на парчета от цербери и то докато още са съвсем малки. Тази мисъл не ме напускаше, но пък и не говата смърт не отстъпваше на нашата, все пак някой трябваше да прибере душата му в Ада. При мисълта се разля усмивка на лицето ми. Изпих останалата течност от чашата и вперих поглед в блондинката, очаквайки отговорът и.
Върнете се в началото Go down
Katherine Night

Katherine Night


Брой мнения : 105
Join date : 11.03.2014
Job/hobbies : Drinking blood

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyПон 17 Мар 2014 - 23:25

[- Аз ли? Ами аз току що се преместих в този град и бях тръгнала да го разглеждам когато попаднах на този бар и реших да вляза и да пийна нещо, да намеря приятели. За да не ми е скучно в този град докато съм тук де.
Много добро знаех, че ще се наложи да се изместя и от този град. Сто процента, че аз не бях единственото свръхестествено същество тук. Ако не друго то поне ловците щяха да са тук и ако ме надушеха става лошо. Е поне за мен, ако ме хванеха имаше възможност да стана нечий трофей или още по зле: бокал за вино или ритуали на някоя странна садистична секта. Което си беше и унизително да гледам от Ада как използвам останките ми като чаша и зловещо.
- Принципно аз се местя често от град на град. Нещо като войнишко дете съм.Била съм в повечето държави на този малък континент.
Надигнах отново чашката поглъщайки цялото й съдържание. В момента нямах никакво намерение да споделя с събеседничката си че съм вампир. Защото можеше да или да е ловец или нещо мразещо вампирите.
Върнете се в началото Go down
Houston Chandler

Houston Chandler


Брой мнения : 37
Join date : 09.03.2014
Местожителство : Lawrence

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyСря 19 Мар 2014 - 23:00

Принципно аз се местя често от град на град. Нещо като войнишко дете съм.Била съм в повечето държави на този малък континент.
Стана ми ясно в момента, в който тези думи достигнаха до мен. Добре измислената лъжа на повечето свръхестествени, който се опитват да се задържат около хора. Реших, че няма смисъл да си правим на войнишки щерки и да украсяване уж невинните лъжи. Бях сигурна, че не е човек, а дори и да беше само щеше да ме помисли за луда, което нямаше да ме притесни особено.
- Няма смисъл да се преструваш на човек. - казах го отсечено, макар и тихо, защото някой можеше да чуе, а какво по-добро място за ловци отколкото бар.
Кимнах на бармана да ми донесе още една чаша, побутнах чашата си негова посока и се облегнах с лежерно на бара с едната ръка. Горката Катрин сигурно се чудеше какво да ме залъже или обратното, но не ме интересуваше особено.
- Спокойно не съм ловец. - елиминирах и единствената причина поради, която би се притеснила да ми каже каква е всъщност и а погледнах с искрици на любопитство.
Върнете се в началото Go down
Katherine Night

Katherine Night


Брой мнения : 105
Join date : 11.03.2014
Job/hobbies : Drinking blood

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyПет 21 Мар 2014 - 22:25

- Един ловец точно това би казал!!
Гледах я все още невярващо, но все пак реших да й се доверя и кажа. А ако сгреша, е поне ще знам че ще ме убие жена а не надут мъж. Може би тя нямаше да направи от черепа ми бокал или дръжка за остър нож за жертвоприношение.
- Аз съм вампир.
Усмихнах се и й показах зъбите си в сладка но опасна за повечето смъртни усмивка. Ах как ми се искаше да впия зъбите си в някой човек и да му изпия кръвчицата. Но разбира се аз бях цивилизован човек и пием от животни и пакетирана кръв която топлех в микровълновата като супичка.
- Ами ти какво си?
Върнете се в началото Go down
Houston Chandler

Houston Chandler


Брой мнения : 37
Join date : 09.03.2014
Местожителство : Lawrence

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyНед 23 Мар 2014 - 17:02

- Демон. - казах аз и на лицето ми разцъфна усмивка.
През повечето време се проклинах за това, което съм, но на моменти ме забавляваше как рефлектираше това върху другите. Когато чуеха демон всички ме мислеха за някакво долно чудовище, което е готово да съсипе живота им на секундата. Това ме отвращаваше, но и забавляваше, защото можех да усетя страхът, който събеседниците ми изпитваха понякога от мен.
- Ако бях ловец до сега са те бях убила, така че няма от какво да се притесняваш. - засмях се отпих от новопристигналата ми чаша.
Алкохолът ми действаше добре и ме отпускаше, а лекото буботене на хората около мен ме успокояваше ме разсейваше от случващото се с мен през последните месеци. Действително се бях превърнала в чудовище след като се преместихме тук се впуснахме в дивото преследване на Библията. Ако скоро не я откриехме можеше и да ми хареса да бъда демон.
Върнете се в началото Go down
Katherine Night

Katherine Night


Брой мнения : 105
Join date : 11.03.2014
Job/hobbies : Drinking blood

One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ EmptyЧет 27 Мар 2014 - 21:23

- Е това е супер. Имаш ли някакви дарби?
Погледнах я оживено и заинтересовано. Истината беше, че се радвах че не е нито ловец нито човек. В този случай и двете печелихме. Аз нямаше да я изям и да я убия. Тя нямаше да ме нападне и убие. И двете си оставахме живи и здрави. Изпих още едно питие на екс и се обърнах отново към нея с нескрито любопитство.
- Как стана демон? Ако искаш не ми казвай, няма проблем но просто ми е любопитно. Ти си първия демон който срещам през живота си. Нали няма да ме убиеш?
Истината беше че не знаех дали има нещо против вампирите. Дали ги харесваше или не. Дали искаше да ни изтрепе до крак като малки хлебарки. Все пак можеше да сме свръхестествен но дори и ние имахме врагове сред себе подобните си по душа и вид. Както например върколаците мразеха вампирите и обратното. Това беше нещо като затворен кръг с неясно и може би не възможно за откриване начало.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





One more drink please /Houston and Katherine/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: One more drink please /Houston and Katherine/   One more drink please /Houston and Katherine/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
One more drink please /Houston and Katherine/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» New Journey, New Life [ Houston & Davina ]

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ♥ A scenario, tale as old as time ♥ :: В миналото-
Идете на: