Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the supernatural world of all the crazy bitches around the globe!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
The Bosses
Гласувайте за нас
BGtop
Latest topics
» Nothing lasts forever...only Darkness is eternal..
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyПон 14 Дек 2015 - 2:21 by TheDarkness

» Търся си другарче за GIF - РП
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyЧет 3 Апр 2014 - 1:28 by D.

» Търся си другарче за РП
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyПон 31 Мар 2014 - 17:29 by Scarlett Reeves

» Some days I feel broke inside but I won't admit. Sometimes I just wanna hide 'cause it's you I miss.
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyПон 31 Мар 2014 - 17:14 by Mary Winchester

» Запази си лик
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyПон 31 Мар 2014 - 16:19 by Mary Winchester

»  ~..by Wonduuh Monah..~
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyНед 30 Мар 2014 - 21:41 by D.

» Ивет и Денелай / преди няколко дни / в Лоурънс / Гиф-РП.
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyНед 30 Мар 2014 - 19:23 by D.

» Целувка, прегръдка или шамар?
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyНед 30 Мар 2014 - 15:51 by Rosalie Moreau

» Кой е следващия потребител?
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyНед 30 Мар 2014 - 15:50 by Rosalie Moreau

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Пон 11 Окт 2021 - 6:56
Top posters
Mary Winchester
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Jo Harvelle
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
;claudia
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Katherine Night
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Ramaela
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Dean Winchester
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Katherine Pierce
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Sam Winchester
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Sky
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 
Abaddon
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] I_back_catdThe quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty 

 

 The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Mary Winchester

Mary Winchester


Брой мнения : 1214
Join date : 06.11.2013
Age : 69
Местожителство : Lawrence, Kansas
Job/hobbies : Hunter

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyЧет 13 Мар 2014 - 19:20

Отново бях в Лорънс дори за малко. Това бягане понякога доста ме уморяваше. Все пак с доста усилия обеждавах Дийн да се върнем поне за малко. Този град беше като магнит за мен. Където и да бях винаги ме връщаше обратно със странна мистична сила. Този град винаги ще си остане за мен символ на спасителната лодка, в която се бе превърнал за мен толкова години назад. Колкото и демони да бяха тук, опитващи се да ме убият нямаше да се предам. Дийн искаше да ме предпази от демоните и каквото и да е и за това последните месеци преминаха повече в местене, отколкото събиране на семейството. Все още не желаеше да ми каже къде е Сам и не мисля, че щеше да го направи скоро.
Тази сутрин беше прекрасна. Нетипично за малкото градче слънцето беше изгряло още рано сутринта, окъпвайки улиците на Лорънс в приятни слънчеви лъчи. Реших, че е време да се поразходя малко за това взех якето си и излязох от мотела. Днес отново бях меланхолично настроена и може би това беше главната причина да ми се е забила идеята да отида до старата ни къща. Побиваха ме тръпки от ъщата, защото се сещах за случилото се сякаш беше вчера. Да изгориш жив пред очите на шестмесечното си бебенце, което плаче за майка си и да не можеш да направиш нищо не беше особено приятен спомен. Въпреки всичко обаче този дом щеше да остане символ на моята любов към Джон и символ на семейството, което успяхме да съградим заедно рамо до рамо, дори и за кратко. Бях се отнесла в спомени, взирайки се в обгорялата къща и не усетих кога едно русокосо момиче бе дошло до мен и ме гледаше с любопитни очи. Сигурно беше някоя съседка, която си мислеше, че къщата ще си има нови обитатели.
- Здравей. - поздравих аз и топла усмивка се разля на устните ми.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net/
Jo Harvelle
Admin
Jo Harvelle


Брой мнения : 482
Join date : 05.11.2013

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyЧет 13 Мар 2014 - 20:17

Вече няколко седмици в Лоурънс, но за жалост без никакъв резултат. Джо вече беше започнала да се отчайва. Единствената информация, до която успя да се добере за убиеца на баща й, идваше от демона, който срещна преди няколко дни. Червенокоската й беше разказала доста подробно за мъките, в които е умрял Бил Харвел, но Джо знаеше, че всички демони лъжат. Не беше повярвала и на една дума. Все пак не беше толкова лековерна колкото червенокосата си мислеше. С радост щеше да изтрие самодоволната усмивка от лицето й, но за жалост демонката се оказа по-силна от нея и успя да се измъкне безнаказано, но блондинката вече я беше добавила в списъка на съществата,които ще преследва до гроб.
Пълната безнадежност на ситуацията, започваше все повече да дразни Джо, а еднообразното й ежедневие в тъпия мотел я докарваше до лудост, затова просто излезе навън. Пое по една от уличките и си пое дълбоко въздух. Времето беше приятно и скоро свежия влажен въздух започна да връща увереността на Харвел.
Незнайно как скоро блондинката се озова пред порутена къща, някога с бял цвят може би, която й се стори позната, но от къде си нямаше никаква идея. Трябваше й известно време и доста усърдно ровене в паметта докато случайно изскочи блед спомен. Веднъж беше минава от тук с Уинчестърови и Дийн й беше споменал, че това е старата им къща. Странно как по дяволите се озова тук. Джо не можеше да си отговори. Може би къщата имаше някаква хипнотизираща сила, защото и друга жена беше застанала на улицата и се беше вгледала в порутената постройка. Любопитството на русокоска надделя и тя се доближи до симпатичната непозната.
- Здравей - Джо се усмихна приятелски в отговор на поздрава на непознатата. Жената изглеждаше може би с една или две години по възрастна от Джо, но в очите й се криеше неподправена тъга. Тъга сякаш причинена от мястото, на което се намираха. Тъга излязла на яве при вида на тази изоставена къща.
- Някога това е било красив дом- отбеляза Харвел, вглеждайки се отново в къщата.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net
Mary Winchester

Mary Winchester


Брой мнения : 1214
Join date : 06.11.2013
Age : 69
Местожителство : Lawrence, Kansas
Job/hobbies : Hunter

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyЧет 13 Мар 2014 - 20:40

- Да, красив дом. Пълен със смях и безгрижие, а сега е просто купчина порутени отломки. - тъгата в гласа ми беше ясно доловима. Не исках да ми помисли за луда за това добавих - Стара приятелка съм на семейството, което живееше тук.
Порутени отломки. Изречено на глас звучеше още по - ужасно отколкото в главата ми. Все още се чувствах виновна за всичко и то не заради друго, а защото наистина вината беше моя. Нещастието и мъките, който преживяха моето семейство бяха само и единствено по моя вина. Представих си и Азазел в същото състояние като къщата - купчина пепел, и това успя да ме успокои поне малко.
Поредният въпрос се породи в главата ми. Тази моя черта Дийн доста намрази през последните месеци. Дните се нижеха, а аз продължавах да го засипвам с въпроси за какво ли не. На някои отговаряше, на други не. Все пак още не се бях отказала да намеря кои да ми отговори на въпросите, на които Дийн не желаеше да даде отговор.
- Ти познаваш ли ги? - най накрая зададох въпроса си.
Блондинката до мен изглеждаше прекалено млада, за да знае каква е била къщата преди. Сигурно още не се е била родила когато прекрасната бяла къща се превърна в пепел заедно с животите на двама братя. Щом знаеше за това сигурно можеше да знае и още неща за това беше добре да я задържа за по - дълго и да се опитам да изкопча някаква информация.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net/
Jo Harvelle
Admin
Jo Harvelle


Брой мнения : 482
Join date : 05.11.2013

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyЧет 13 Мар 2014 - 20:55

Тъгата в гласа на непознатата беше осезаем. Дори и най-коравосърдечното сърце би посърнало след като чуеше печалните думи. И все пак Джо реши да остане нащрек. Колкото и истинска да беше емоцията в гласа на жената, инстинктът на ловец на Харвел не й позволяваше да се поддаде на състраданието. Пред нея можеше да стои абсолютно всичко, макар и перфектно да наподобява човек. Съмнението винаги пазеше малката блондинка и затова тя се остави то да я ръководи и сега.
- Да - кимна утвърдително Джо. Всъщност познаваше Уинчестър може би повече от добре, отколкото някой друг, но непознатата нямаше нужда да знае за това.- Чувала съм историята милион пъти. Майка ми я е разказвала още когато бях дете. Ужасна трагедия. Горкото семейство. Този нелеп пожар ги е съсипал.
Лъжата излезе с лекота от устата на Харвел. Тя беше свикнала да лъже. Не беше хубаво, но беше част от живота й и вече дори не и правеше впечатление, че изрича повече неистини отколкото искрени слова. Все пак това беше част от работата й. От малка беше научена, че ловците не трябва да изричат дори истинските си мисли, да не говорим за инфомацията, която знаеха.
- От къде ги познаваш- гласът на Джо не издаваше нищо повече от обикновено любопитство, но истината беше, че блондинката се надяваше да научи много повече.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net
Mary Winchester

Mary Winchester


Брой мнения : 1214
Join date : 06.11.2013
Age : 69
Местожителство : Lawrence, Kansas
Job/hobbies : Hunter

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyЧет 13 Мар 2014 - 21:09

- Да, наистина ги съсипа. - съгласих се дори без да се замислям.
Заради лекомислието си често говорех прекалено много. Бях ловец и се очакваше от мен да бъда затворена, мрачна и невероятно дискретна. За разлика от това, на което бях научена аз винаги говорех прекалено много и се доверявах лесно. Наистина беше добра идея да си затворя устата, защото това срещу мен можеше да е поредният демон, а не просто мило русокосо момиче. Въпросът и ме хвана малко непотготвена, но не позволих това да ми проличи.
- Бях приятелка на Мери още преди да се премести тук. Нашите семейства бяха приятелски. Израстнали сме заедно. - според мен това би трябвало да задоволи любопитството на блондинката.
Дори се очудих на себе си как успях да измисля нещо за толкова кратко време и да го кажа толкова убедително. Вече бях привикнала на лъжите. Да ги изричам и да ги чувам. Не се оплаквах, беше нормално в предвит обстоятелствата, в които се намирах. За пред другите бях сестра на Дийн, а за познатите бях далечна приятелка. Все пак не можех да застана и да кажа "Хей, аз съм майката на Дийн нищо, че изглеждам по - млада и от него". От една страна бях задоволена, че изглеждам по този начин, но всъщност не бях особено очарована, защото малко или много беше още една пречка към мисията ми за сплотяване на семейството.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net/
Jo Harvelle
Admin
Jo Harvelle


Брой мнения : 482
Join date : 05.11.2013

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyСъб 15 Мар 2014 - 5:05

Слушайки думите на непознатата в главата на Джо веднага светна предупредителна лампичка. "Приятелка на Мери". Момичето изглеждаше прекалено младо за приятелка на майката на Дийн и Сам. Джо не й даваше повече от двадесет и една-две години. А ако госпожа Уинчестър беше жива сега щеше да е на около 50. Самия Сам беше едва на 26. Нямаше никаква възможност двете с Мери да са се познавали пък дори и да бъдат приятелки преди още госпожа Уинчестър да се премести в Лоурънс. Това просто беше невъзможно.
- Приятелки? Аз мислех, че госпожата е била доста възрастна. Доколкото знам синовете й са вече големи мъже- блондинката изрече думите си някак разсеяно, но погледа й не се откъсваше от лицето на непознатата. Беше нащрек, но все пак знаеше каква реакция да очаква. Хората винаги се панираха, когато ги хванеха в лъжа, а Джо нямаше как да не се усети за неистината в думите на жената, при положението, че лъжата беше съвсем необмислена и толкова очеизвадна.
Харвел се усмихна на ум. Инстинкта й не я подведе отново, затова и винаги предпочиташе да се довери на него отколкото на емоциите и чувствата си. Ако се беше поддала на състраданието, което изпита, кой знае какви проблеми щеше да докара на Дийн. На него и без това не му беше лесно откакто Сам премина на тъмната страна, както често казват по между си. Не му трябваха и други неприятности. Дали това не беше поредния съгледвач на Сам? Не беше изключено, макар и русокоска да не виждаше смисъл в желанието на двамата братя да се унищожат един друг. Все пак бяха една кръв, въпреки че Сам не го осъзнаваше и да не заслужаваше усилията, които Дийн полагаше за да върне малкото си братче.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net
Mary Winchester

Mary Winchester


Брой мнения : 1214
Join date : 06.11.2013
Age : 69
Местожителство : Lawrence, Kansas
Job/hobbies : Hunter

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyНед 16 Мар 2014 - 1:42

И отново видът ми ме изигра. Месеци минаваха, а аз още не бях свикнала, че изглеждам така и винаги се възприемах за стара баба. В първия момент доста се сковах и трябваше да измисля нова лъжа за секунди. Може би този път нямаше да я лъжа, а просто щях да поизкривя истината. Не можех да и кажа коя съм поради две причина. Първо не я познавах и не знаех коя може да е, а и второ никога не би ми повярвала. Не ми изглеждаше като демон, защото ако беше една от тях до сега вече щях да съм обратно в Ада.
- Хвана ме. - засмях се и добавих - От семейството съм, но предпочитахме никой да не знае, че сме в града, надявам се да си остане между нас. Човек никога не е прекалено предпазлив когато става дума за семейството му.
Това вече трябваше да проработи. Едва ли вече щеше да повярва на думите ми, независимо какво кажех, но от друа страна тя беше просто непозната. Не знаех защо се оправдавам пред нея и защо изобщо ми пукаше дали ще я излъжа или не. Момичето изглеждаше приятно, но също така беше и враждебно настроена.
- Така и не се запознахме. Аз съм Кейт. - усмихнах се на блондинката пред мен и и подадох ръка.
Надявах се да не познава всички членове на семейството, защото си нямах напредстава дали имаше Кейт в семейството и дали изобшо имаше някакво друго семейство освен аз, Дийн и Сам, но това беше съвсем друга тема.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net/
Jo Harvelle
Admin
Jo Harvelle


Брой мнения : 482
Join date : 05.11.2013

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyВто 18 Мар 2014 - 5:05

Историята започваше да придобива малко повече смисъл. Кейт? Съзнанието на Джо се опитваше да изрови от паметта си нещо, което да е чувала за някой от Уинчстъровия род д това ме, но всичко беше безуспешно. Доколкото русокоска знаеше семейството се състоеше само от Джон, Дийн и Сам. И покойната Мери разбира се. Но за жалост единствения станал жив представител на рода или поне все още борещ се за доброто,беше само Дийн.
Харвел се вгледа настоятелно в блондинката, която назова себе си Кейт. Силно вероятно беше момичето да се окаже пълна лъжкиня. Джо изобщо не изключваше този факт. Но нещо в очите на Кейт толкова много й напомняше на Дийн. Нямаше съмнение, че тези отака омайни очи могат да принадлежат само и единствено на един Уинчестър или на някой наистина близък техен роднина.
- Кейт? Да не би да си Кампел?- Джо сама разбираше,че по този начин дава прекалено много информация на непознатата, но от друга страна дълбоко в сърцето си знаеше, че тази жена е свърза по някакъв начин с Дийн и трябваше на всяка страна да разбере по какъв. Инстинкта й на ловец не изключваше и възможността Кейт да се е превърнала просто в приемник на някоя гадина от Ада, но това можеше лесно да е провери и Харвел нямаше намерение да губи време. Тя бръкна в джоба на якето си и извади малката манерка с гравиран кръст, която носеше винаги с нея. Това беше една от малкото останали й вещи от баща й затова тя никога не се разделяше с нея. Джо я подаде рязко към новата си позната, а очите й се впиха в лицето на блондинката.
- Ако наистина си Кампел, трябва да знаеш процедурата. А след това може да поговорим наистина спокойно. - думите на Джоана бяха сурови, но ако Кейт беше наистина тази, за която се представя не би трябвало да има проблем. Все пак сигурността беше нещото, което прави един ловец наистина добър. Или поне нещото, което може да му опази живота.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net
Mary Winchester

Mary Winchester


Брой мнения : 1214
Join date : 06.11.2013
Age : 69
Местожителство : Lawrence, Kansas
Job/hobbies : Hunter

The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] EmptyНед 23 Мар 2014 - 16:30

Понякога можеше и роднините и да ме изкарваха извън нерви особено родителите и, но преди бях много горда да нося фамилията Кампел. Мери Кампел. Усмивка се разля по устните ми и въздишка изпълнена с носталгия по старите безгрижни времена напусна устните ми.
- Да, Кейт Кампел. Аз съм братовчедка на Дий.
Тези думи прозвучаха толкова естествено и непринудено, че дори аз се учудих. Не след дълго момичето срещу мен извади малка манерка с гравиран кръст. Предметът, който всеки ловец трябваше да има - манерката със светена вода. Въпреки че блондинката пред нея беше доста кисела, нормално след всичките изречени лъжи, поех манерката с усмивка и отпих от нея.
- Сега е твой ред и е време да ми кажеш името си. - върнах и манерката и и се ухилих насреща.
Доброто настроение ми се възвърна въпреки всичките спомени, който ме връхлитаха. Момичето така и не ми каза името си, а аз и казах прекалено много вече. Това беше една от лошите ми страни на характера - бях прекалено наивна и лекомислена. Говорех без да мисля и някой ден това щеше да ми изиграе много лоша шега.
Върнете се в началото Go down
https://thesupernaturals-rpg.bulgarianforum.net/
Sponsored content





The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]   The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo] Empty

Върнете се в началото Go down
 
The quiet scares me, cause it screams the truth [Mary & Jo]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ♥ A scenario, tale as old as time ♥ :: В миналото-
Идете на: