Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Welcome to the supernatural world of all the crazy bitches around the globe!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
The Bosses
Гласувайте за нас
BGtop
Latest topics
» Nothing lasts forever...only Darkness is eternal..
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyПон 14 Дек 2015 - 2:21 by TheDarkness

» Търся си другарче за GIF - РП
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyЧет 3 Апр 2014 - 1:28 by D.

» Търся си другарче за РП
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyПон 31 Мар 2014 - 17:29 by Scarlett Reeves

» Some days I feel broke inside but I won't admit. Sometimes I just wanna hide 'cause it's you I miss.
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyПон 31 Мар 2014 - 17:14 by Mary Winchester

» Запази си лик
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyПон 31 Мар 2014 - 16:19 by Mary Winchester

»  ~..by Wonduuh Monah..~
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 21:41 by D.

» Ивет и Денелай / преди няколко дни / в Лоурънс / Гиф-РП.
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 19:23 by D.

» Целувка, прегръдка или шамар?
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 15:51 by Rosalie Moreau

» Кой е следващия потребител?
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyНед 30 Мар 2014 - 15:50 by Rosalie Moreau

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 38, на Пон 11 Окт 2021 - 6:56
Top posters
Mary Winchester
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Jo Harvelle
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
;claudia
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Katherine Night
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Ramaela
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Dean Winchester
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Katherine Pierce
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Sam Winchester
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Sky
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 
Abaddon
Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyCatherine and Alexa /A month ago/ I_back_catdCatherine and Alexa /A month ago/ Empty 

 

 Catherine and Alexa /A month ago/

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Catherine Edwards

Catherine Edwards


Брой мнения : 5
Join date : 16.03.2014

Catherine and Alexa /A month ago/ Empty
ПисанеЗаглавие: Catherine and Alexa /A month ago/   Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyПон 17 Мар 2014 - 17:18

Лаурънс. Градче препълнено със свръхестествени създания и хора, неподозиращи за съществуването ни. Всичко е толкова спокойно, че чак ме кара да заспя, но със семейството ми имаме мисия и трябва да я изпълним. 
Искам да си отмъстя на Уинчестър за това, че ни прогони и заради него трябваше да се крием, за да оцелеем. Сега сме в родния му град и трябва да защитаваме Деймън и Библията. Дали това ще възвърне изгубената слава на семейството ми - не знам, но имам предчувствието, че накрая няма да има победители, а само изгубили.
За пореден път минавам покрай вече толкова познатото ми заведение. За пореден път виждам някои от хората как отиват на работа, може би, а други се прибират. Защо хората трябва да са като роботи? Изпълняват задълженията си и след това малцина от тях решават да се забавляват, а другите просто си стоят и си скучаят.
- Алекса, какво търсиш тук? - попитах когато забелязах познатата ми персона. Да не би да чакаше баща й най-накрая да се появи?
Върнете се в началото Go down
Alexa Ren

Alexa Ren


Брой мнения : 46
Join date : 11.03.2014

Catherine and Alexa /A month ago/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Catherine and Alexa /A month ago/   Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyВто 18 Мар 2014 - 0:10

Беше забавно да наблюдава как тя само обикаляше в кръг без посока. Катрин беше най-малката от петте деца и поне доколкото беше разбрала Алекса на нея й беше най-трудно защото винаги я пренебрегваха. За щастие Али не беше, като нея.
- Наслаждавам се на шоуто - усмихна се Али оставяйки вестникът на масата. Но не си мислете, че тя четеше новини. Беше отворила на страницата с вицовете. - Седни - подкани я сочейки мястото срещу себе си. Ако щеше да се задържа не искаше да й стърчи така дразнещо до глава. Беше ужасно не комфортно.
Рен си отпи от капучиното, което си беше взела. Често се беше засичала със всеки един от Едуардс, но това не значеше, че често си бъбрят. Те бяха галениците на Ада, а тя... не винаги. Имаше моменти, в които трябваше да ги убие, а в други си говореше с тях като първи приятели, но животът й вече беше прекалено дълъг, за да помни с кои трябваше да бъде приятел и кои не. Вече просто продължаваше напред без значение какво щеше да стане. Сприятеляваше се и си намираше врагове, а след години нещата се обръщаха... крътоврата на живота.
Върнете се в началото Go down
Catherine Edwards

Catherine Edwards


Брой мнения : 5
Join date : 16.03.2014

Catherine and Alexa /A month ago/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Catherine and Alexa /A month ago/   Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyПет 21 Мар 2014 - 18:05

Макар и заповедта или поканата на Алекса нямаше да седна, когато тя ми кажеше. Понякога бях упорита като малко детенце и хората отстрани със сигурност си мислеха понякога, че наистина съм малка или просто не съм наред с главата.
- Шоуто? На кое, Алекса? На тъпотата? - ирония и ирония. Макар и Алекса да беше дъщеря на Луцифер понякога ме дразнеше. Може би егото, което вадеше през повечето време? Мразя когато някой ме подценява или ме мисли за изтърсачето на семейството.
Издърпах един стол и седнах, като ми идваше да си кача краката на масата и да си почина за малко време. Всеки един ден се случваше едно и също нещо и по едно време писваше на всеки. Като че ли и ловците се бяха укрили. На където и да се обърнеш можеше да намериш повече свръхестествени от колкото хора.
Върнете се в началото Go down
Alexa Ren

Alexa Ren


Брой мнения : 46
Join date : 11.03.2014

Catherine and Alexa /A month ago/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Catherine and Alexa /A month ago/   Catherine and Alexa /A month ago/ EmptyСъб 22 Мар 2014 - 0:07

Като се замислеше Али наистина беше малко тъпо напоследък. Нямаше ли да има някакви приготовления по случай излизането на дявола от клетката. Все пак това си беше значимо събитие, нали така? 
- Да наистина напоследък е малко скучно на около - отбеляза Али и прокара ръка през косата си. Дори и тя, която беше останала пасивна за известно време й беше скучно. Почти нищо не се случваше. Затишие преди бурята както се казваше, но понякога затишието си беше мъчително. - Всъщност дойдох да видя как ще изкарате баща ми от клетката - каза спокойно и отпи още една глътка от вече изтиващото капучино. - Разбира се аз знам, че ще го измъкнете, но ми е интересно след това какво ще се случи - остави капучиното на масата и се облегна назад в стола, които не беше от най-удобните, но само това имаше в момента, така че щеше да се ограничи с това.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Catherine and Alexa /A month ago/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Catherine and Alexa /A month ago/   Catherine and Alexa /A month ago/ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Catherine and Alexa /A month ago/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» New place, new life /a two days ago/ Catherine&Alexa
» Lilith and Alexa /before a few months/ in new Alexa's house in Lawrence
» Catherine Withmoore
» Savannah and Alexa
» Alexa's new home

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: ♥ A scenario, tale as old as time ♥ :: В миналото-
Идете на: